Správa

Ing. Martin Zeman

Generální ředitel a předseda představenstva

V rámci organizační struktury společnosti spadá pod pozici GŘ řízení činností oddělení projekce, obchodu, realizace i správy. Od počátku jsou pod GŘ navázány zodpovědnosti také za řízení IT, HR politiky, BOZP a ISŘ.

Díky tomu, že patříme do skupiny VINCI, přebíráme zkušenosti ve vývoji nových informačních technologií ze západního světa a využíváme nejmodernější technologie. Pro společnost, využívající velké toky dat, je IT nepostradatelné. Dnes velmi častá otázka bezpečnosti, know-how, technologických postupů – to vše řídí naše IT.

V roce 2022 spouštíme navíc interní systém Cassandra, šitý na míru našim potřebám a požadavkům.

BOZP je a bude vždy prioritním úsekem, protože životy našich zaměstnanců jsou pro nás maximálně důležité. Především montéři, kteří denně pracují v proměnlivých venkovních podmínkách a vykonávají těžkou práci.

Zaměstnanci jsou pravidelně školeni, dodáváme jim nejlepší ochranné pomůcky a předáváme nejaktuálnější poznatky.

Spolu s BOZP je také oddělení HR rovněž nejdůležitější část politiky společnosti.

Snažíme se, aby naše HR bylo trvale na vysoké úrovni a to tak, že stále hledáme pro zaměstnance nové programy a benefity, aby se do práce těšili.

K zodpovědnosti HR patří také ISŘ ( Integrovaný systém řízení); musí prolnout důležité úkoly a procesy, které se nastavují a tyto procesy musí být opřeny o právní řád. Vše musí být jasně popsané, předcházet zmatku. Tato činnost je spojena také s jednotlivými audity, kterými společnost pravidelně prochází.

Díky zkušenosti našich zaměstnanců můžeme realizovat projekty v různých částech Evropy a rozvíjet své dovednosti v obnovitelných zdrojích, a proto jsme sestavili tým, který zastřeší veškeré činnosti s tím spojené.

Smyslem všeho je aby firma, která je na trhu více než 30 let, měla i nadále svou budoucnost.

Úkolem představenstva a GŘ je, aby firma držela svůj zavedený standard z pohledu klienta, obchodních partnerů i zaměstnanců.

Dnes spokojený zaměstnanec je to nejdůležitější, co může ve společnosti být.

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Rádi se s Vámi spojíme a naplánujeme setkání v našich moderních kancelářských prostorech.

Pokud Vás zajímá jiná pracovní pozice, vyplňte prosím náš kontaktní formulář: