Ing. Luděk Krba

Ředitel projekce vedení

Divize Projekce má několik samostatných oddělení. Oddělení inženýringu zajišťující vstupy na pozemky, náhrady škod apod., oddělení ocelových konstrukcí zabývající se základy a statikou staveb, oddělení projekty vedení VN/NN a oddělení projekty vedení VVN/ZVN zabývající se projektováním linek venkovního vedení na určitých napěťových hladinách.

Všechna oddělení jsou v úzké spolupráci a dle charakteru zakázky se jednotliví členové celého týmu podílejí na konkrétním projektu. Každý projekt má svého vedoucího projektu (projekt manažera), který si přidělenou zakázku řídí a zodpovídá za ni.

Jakýkoliv nový člen je pro nás přínosem a pomocí. V současné době se naše divize hodně zaměřuje na spolupráci se studenty VŠ, kteří u nás mohou pracovat na libovolný pracovní úvazek. Snažíme se jim vyjít maximálně vstříc tak, aby mohli zvládat jak studentské povinnosti, tak ty pracovní u nás.

 

Ing. Ondřej Krejza

Vedoucí úseku projekce

Projektování je jako hra s bohatou stavebnicí. Máte k dispozici spoustu návodů, nepřeberné množství dílků a kolem sebe spoustu lidí s chutí skládat. A právě v ELEKTROTRANSU mám možnost vytvářet projekty na špičkové odborné úrovni. Po nástupu do společnosti mě obklopil kolektiv lidí, který má v oboru energetiky velice zvučné jméno. Téměř okamžitě jsem se stal jeho součástí a díky němu jsem rychle získával zkušenosti odborné i osobní, které mě motivovaly k dalšímu rozvoji. Poměrně rychle jsem tak mohl dosáhnout další pomyslné mety získáním autorizace v oboru. Nabídla se mi tak možnost pracovat samostatně na složitějších projektech, což jako člověk mající rád výzvy vítám. V současnosti mám možnost vést tým lidí a podílet se tak na udržování dobrého jména naší společnosti.

Koho hledáme:  (1)

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Rádi se s Vámi spojíme a naplánujeme setkání v našich moderních kancelářských prostorech.

Pokud Vás zajímá jiná pracovní pozice, vyplňte prosím náš kontaktní formulář: