Představenstvo:

Ing. Martin Zeman, předseda představenstva
Vystudoval Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské v Ostravě, obor Ekonomika průmyslu. V letech 1993 – 2007 působil v řídících funkcích v soukromých společnostech působících v oboru Stavebnictví. V letech 2007 – 2012 pracoval v manažerských pozicích ve Skupině ČEZ. Zároveň zatupoval ČEZ, a.s. v orgánech ovládaných společností. Od roku 2012 zastával pozici ředitele úseku Investice ve společnosti ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o., resp. ČEZ OZ uzavřený investiční fond a.s. Ve společnosti ELEKTROTRANS a.s. pracuje od roku 2014.

 

Milan Fiala, místopředseda představenstva
Činnost v energetice zahájil nástupem do společnosti ENERGOVOD a.s. v roce 1993. Ve společnosti ELEKTROTRANS a.s. pracuje od jejího založení v roce 1998, kde působil na pozicích stavbyvedoucího, projektového manažera a vedoucího přípravy výroby. V současné době zastává pozici obchodního ředitele.

 

Ing. Tomáš Stalmach, člen představenstva
Absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze na fakultě Financí a Účetnictví a od roku 2013 se v různých nadnárodních společnostech věnoval finančnímu řízení a zvyšování efektivity vnitřních procesů metodou Lean Six Sigma. Po krátkém působení ve VINCI Energies CZ pracuje od roku 2017 na pozici ekonomického ředitele společnosti ELEKTORTRANS a.s.

 

Dozorčí rada:

Eric Phillipe Dévigne, předseda dozorčí rady
Zastupuje akcionáře v rámci svých odpovědností na pozici Generálního ředitele VINCI Energies Central&Eastern Europe se sídlem ve Vídni.

Henri Séraphin Joseph Pasquier, člen dozorčí rady
Zastupuje akcionáře jako Finanční ředitel VINCI Energies CEE.

Zdeněk Židek, člen dozorčí rady
Zastupuje akcionáře jako Regionální ředitel pro Vinci Energies CZ.