Realizace

Ing. Zdeněk Mrkvička

Technický ředitel

Hlavním úkolem divize Výstavby vedení je kompletní realizace zakázek na venkovním vedení zvláště vysokého napětí a velmi vysokého napětí (ZVN/VVN).

Realizujeme zakázky jak menšího rozsahu, jako jsou různé opravy a rekonstrukce, tak zakázky rozsáhlého charakteru, kdy zajišťujeme komplexní výstavbu nových linek. V současné době se  zabýváme zejména modernizací stávajícího vedení přenosové soustavy.

Práce v naší divizi je založena na vzájemné spolupráci a kooperaci celého týmu. Abychom vždy splnili náš společný cíl, tedy včas a kvalitně dokončenou zakázku, musí každý člen týmu znát své povinnosti a zodpovědnosti. Naše práce se zakládá na vzájemné důvěře a respektu. Pokud máte rádi výzvy a nebojíte se pracovat v různorodém kolektivu rádi vás mezi sebou uvítáme.

 

Michal Jína

Do firmy jsem nastoupil v roce 2005 po dokončení střední školy v oboru zařízení silnoproudé elektrotechniky. Začínal jsem na pozici řadového dělníka výstavby vedení VVN a ZVN pod vedením starších a zkušenějších kolegů. Po letech získávání zkušeností, od těch nejlepších, jsem v roce 2011 složil Autorizační zkoušku v oboru Technologická zařízení staveb a v následujících letech přešel do vedoucí pozice jako Technik zakázek. Od roku 2017 pak na pozici Stavbyvedoucího. Navíc jsem v roce 2014 složil zkoušky revizních techniků elektrických zařízení bez omezení napětí, takže má nynější práce je nejen Stavbyvedoucí, ale také Revizní technik.

V průběhu mé kariéry mě ovlivnili zkušení kolegové, od kterých jsem se učil a na které se mohu dodnes obrátit s radou o správnost technického řešení nebo konzultaci nad problémy, jenž přináší proces výstavby.

Společnými silami se nám podařilo upevnit postavení na trhu na poli výstavby vedení VVN a ZVN, zkvalitnit celý proces realizace od stavby základů, přes stožárové konstrukce až po tažení vodičů. To vše díky přijetí nových a modernějších technologií, navázáním spolupráce s kolegy v zahraničí a vzájemné výměně zkušeností.

V pracovním týmu rádi uvítáme další mladé kolegy, kteří budou mít chuť vytvářet kvalitní díla a učit se , aby své zkušenosti mohli jednou předávat dál.

Koho hledáme:  (5)

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Rádi se s Vámi spojíme a naplánujeme setkání v našich moderních kancelářských prostorech.

Pokud Vás zajímá jiná pracovní pozice, vyplňte prosím náš kontaktní formulář: