Člen skupiny VINCI Energies

 Společnost ELEKTROTRANS a.s. je od roku 2008 členem jedné z nejvýznamnějších nadnárodních skupin VINCI Energies, která sdružuje společnosti z mnoha různých oblastí od mobilních sítí přes dopravu, automatizaci průmyslu, přenosové soustavy až po technické vybavení škol, nemocnic a administrativních budov. V současné době skupina zaměstnává přes 65 400 zaměstnanců a působí v 51 zemí po celém světě. Skupina VINCI má tak zastoupení po celém světě a je důležitým hráčem na evropském trhu. 

V neustále se rozvíjejícím prostředí skupiny VINCI Energies jsou pro lepší orientaci zaváděny značky, které reprezentují skupinovou odbornost a profesionalitu v daném oboru.

Společnost ELEKTROTRANS a.s. v této souvislosti proto začala od roku 2015 používat mezinárodní značku OMEXOM sdržující více jak 250 obchodních jednotek zabývající se přenosem, distribucí a transforamcí elektrické energie.Omexom je aktivní sítí s obchodními jednotkami ve více než 40 zemí po celém světě s více jak 12 000 zaměstnanci a ročním obratem přes 2 miliardy EUR.