Technické a technologické zabezpečení

Společnost je vybavena špičkovou technikou a technologiemi, které zaručují maximálně kvalitně odvedenou práci. Díky technickému vybavení, znalostí a zkušeností našich odborníků jsme schopni rychle a efektivně plnit požadavky našich zákazníků.

Jako jedni z mála ovládáme unikátní technologii štokování. Tuto technologii využíváme při práci ve špatných terénních podmínkách, kde nelze využít pracovních plošin či jeřábu. Jedná se o starý, ale velmi efektivní postup. 

Vybavení stroji, zařízením, přístroji, dopravními a mechanizačními prostředky

Společnost disponuje celou řadou speciálních dopravních a mechanižačních prostředků, zařízením a nářadím, které neustále obměňuje, ale také potupně investujeme do nových technologií a vybavení.

V poslední době společnost investovala do pontonových desek, jež se využívají k zajištění přístupu techniky ke stožárům. Jejich předností je nízká hmotnost a snadná manipulace, ale hlavně šetrnost k životnímu prostředí a snížování polních škod.

Mezi standardní vybavení společnosti patří např. soupravy brzda-naviják CANTAMESA a TESMEC, které umožňují provádět montáž i demontáž jednoduchých i svazkových vodičů včetně kombinovaného zemnícího lana. Konstrukce stroje umožňuje tažení více lan současně a nezávisle na sobě.

V oblasti dopravy je společnost vybavena celou řadou dopravních prostředků. V letošním roce 2016 přibyla do vozového parku nová TATRA T150.