12.21.2023

Technik stavby – stavbyvedoucí

Délka úvazku

Plný úvazek

Obchodní jednotka

Realizace

Lokalita

Česká republika

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Vedení a organizování práce skupiny montážních techniků fotovoltaických elektráren.
  • Plánování a odpovědnost za realizaci projektů FVE.
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky a dalšími externími subjekty.
  • Dohled nad přípravou realizace a instalace fotovoltaických elektráren.
  • Komunikace napříč společností.

Jaké by měly být Vaše předpoklady?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro/elektrotechnika
  • Kvalifikace elektro min. §7 dle vyhlášky 50
  • Praxe elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost AJ – výhodou
  • Uživatelská znalost práce s PC (znalost MS Office)
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme?

  • Mzda: 65-75 000 Kč/měsíc
  • Služební auto (i pro soukromé účely)
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 Sickdays
  • Roční odměny
  • Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným tarifem
  • Možnost výhodného nákupu akcií skupiny VINCI
  • Penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • Životní pojištění
  • Práce v týdenních turnusech (5 dní v týdnu)

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Rádi se s Vámi spojíme a naplánujeme setkání v našich moderních kancelářských prostorech.