12.21.2023

Projektant ZVN/VVN

Délka úvazku

Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Obchodní jednotka

Projekce

Lokalita

Praha - Jinonice

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Na této pozici se budeš podílet na zpracování projektů venkovního vedení VVN/ZVN.
  • Po získání patřičných zkušeností a dovedností budeš řídit a odpovídat za celý projekt jako vedoucí projektu (projekt manažer).
  • V rámci zadaného projektu budeš spolupracovat s ostatními projektanty, odděleními, koordinovat subdodavatele.
  • Součástí je i jednání s investorem a účast na kontrolních dní.

Jaké by měly být Vaše předpoklady?

  • Požadované vzdělání: VŠ elektro
  • Znalost: Práce v AutoCAD / MicroStation výhodou, práce v MS Office
  • Autorizace: Technologická zařízení staveb výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Aktivní znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 Sickdays/rok
  • Možnost Home office
  • Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným firemním tarifem
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie – 6000 Kč/rok
  • Jazykové kurzy (AJ)
  • Možnost výhodného nákupu akcií skupiny VINCI
  • Penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • Životní pojištění

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Rádi se s Vámi spojíme a naplánujeme setkání v našich moderních kancelářských prostorech.