01.18.2024

Junior účetní

Délka úvazku

Plný úvazek

Obchodní jednotka

Správa

Lokalita

Praha - Jinonice

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Podílení se na zpracování účetní agendy
  • Zpracování dodavatelských faktur a zadávání do systému
  • Příprava podkladů pro audit
  • Spolupráce v rámci týmu finančního oddělení a napříč celou společností

Jaké by měly být Vaše předpoklady?

  • Znalost účetní legislativy a zkušenosti minimálně 1 rok
  • SŠ/VŠ vzdělání – účetnictví/daně výhodou
  • Uživatelská znalost MS Excel
  • Znalost AJ min na mírně komunikativní úrovni
  • Znalosti účetních programů – SAP výhodou
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Chuť se učit něco nového

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení (fixní mzda)
  • Kvartální odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 Sickdays
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Homeoffice
  • Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným tarifem
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie
  • Jazykové kurzy (AJ, FJ)
  • Možnost výhodného nákupu akcií skupiny VINCI
  • Penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • Životní pojištění

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Rádi se s Vámi spojíme a naplánujeme setkání v našich moderních kancelářských prostorech.