DÁLNICE PRO VAŠI ELEKTŘINU

VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Mezi hlavní činnosti patří výstavba, projekce a inženýring vedení VVN na hladinách 110, 220 a 400 kV. Nově se také společnost zaměřuje na napěťovou hladinu VN/NN, a to jak v oblasti projekce, tak i realizace.

Jako člen skupiny VINCI Energies, působící pod mezinárodní značkou Omexom, disponujeme velkým zázemím a možností získávat a sdílet informace a zkušenosti z celého světa z oblasti přenosu a distribuce elektrické energie.

 

 

Společnost je silným a stabilním partnerem pro své klienty. Za kvalitu a odborně provednou práci ručíme svými dlouholetými zkušenostmi a kvalifikovanými odborníky.

Kvalitní práce a bezpečnost našich zaměstnanců jsou pro nás na prvním místě!

 

Hlavními odběrateli našich služeb na území České republiky jsou společnosti ČEPS a.s., ČEZ, a.s., E.ON Česká republika, s.r.o. a Pražská energetika, a.s.

AKTUALITY

Dobrý anděl

<p>Na&scaron;i pracovn&iacute;ci pravidelně přisp&iacute;vaj&iacute; rodin&aacute;m v&nbsp;nouzi. Jsme py&scaron;n&iacute;, že se stali Dobr&yacute;mi anděly!</p> <p><img src="../../../../upload/DA_logo_ZPDA_design_1.png?1553289024333" alt="" width="449" height="258" /></p> více

Probíhající stavba V413/416 Smyčka HBM

Dne 15. června 2018 započala stavba Smyčky HBM 400 kV vedení Řeporyje – Prosenice. Na Nové vedení budou použity stožáry typu „Dunaj“. Jedná se o jednodříkové příhradové konstrukce pro dva systémy s uspořádáním fází do trojúhelníku a se dvěma zemnícími lany s opt... více

Vedení TR Lišany - Tuchlovice

více