DÁLNICE PRO VAŠÍ ELEKTŘINU

VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Mezi hlavní činnosti patří výstavba, projekce a inženýring vedení VVN na hladinách 110, 220 a 400 kV. Nově se také společnost zaměřuje na napěťovou hladinu VN/NN, a to jak v oblasti projekce, tak i realizace.

Jako člen skupiny VINCI Energies, působící pod mezinárodní značkou Omexom, disponujeme velkým zázemím a možností získávat a sdílet informace a zkušenosti z celého světa z oblasti přenosu a distribuce elektrické energie.

 

 

Společnost je silným a stabilním partnerem pro své klienty. Za kvalitu a odborně provednou práci ručíme svými dlouholetými zkušenostmi a kvalifikovanými odborníky.

Kvalitní práce a bezpečnost našich zaměstnanců jsou pro nás na prvním místě!

 

Hlavními odběrateli našich služeb na území České republiky jsou společnosti ČEPS a.s., ČEZ, a.s., E.ON Česká republika, s.r.o. a Pražská energetika, a.s.

AKTUALITY

Safety Week

9.6.2016 proběhla již tradiční akce nazvaná Safety Week zaměřená na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci v rámci celé skupiny VINCI Energies. V letošním roce 2016 byl Safety Week zaměřen především na vnímání nebezpečných situací a hlášení skoronehod, které mohou včas zabránit úrazu. Našim závazkem se tak stává nejen aktivní přístup v otázkách BOZP, ale i přístup proaktivní, který je zaměřen na prevenci. 

Omexom slaví letos 15. výročí

Značka Omexom slaví 15 let svého působení na světovém trhu. I my jsme součástí této mezinárodní značky působící v sektoru Power & Grid, a tak jsme spolu s ostatními členy, oslavili tuto významnou událost. Naše poslání a předsevzetí do budoucna zní jednohlasně – dobré jméno, kvalitní služby a příprava na budoucnost!

Narozeninový večírek

Společnost ELEKTROTRANS a.s. oslavila 18. výročí svého založení. Toto krásné číslo, symbol plnoletosti, si přímo říkalo o nevšední oslavu mezi hvězdami, a proto jsme ji uskutečnili v muzeu Grévin. 18let tak s námi oslavili, nejen naši obchodní partneři, ale i skutečné hvězdy jako Tom Cruise, George Cloony, Angelina Jolie s Bradem Pittem, Miloš Forman a mnoho dalších….