DÁLNICE PRO VAŠI ELEKTŘINU

VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Mezi hlavní činnosti patří výstavba, projekce a inženýring vedení VVN na hladinách 110, 220 a 400 kV. Nově se také společnost zaměřuje na napěťovou hladinu VN/NN, a to jak v oblasti projekce, tak i realizace.

Jako člen skupiny VINCI Energies, působící pod mezinárodní značkou Omexom, disponujeme velkým zázemím a možností získávat a sdílet informace a zkušenosti z celého světa z oblasti přenosu a distribuce elektrické energie.

 

 

Společnost je silným a stabilním partnerem pro své klienty. Za kvalitu a odborně provednou práci ručíme svými dlouholetými zkušenostmi a kvalifikovanými odborníky.

Kvalitní práce a bezpečnost našich zaměstnanců jsou pro nás na prvním místě!

 

Hlavními odběrateli našich služeb na území České republiky jsou společnosti ČEPS a.s., ČEZ, a.s., E.ON Česká republika, s.r.o. a Pražská energetika, a.s.

AKTUALITY

Probíhající stavba V413/416 Smyčka HBM

Dne 15. června 2018 započala stavba Smyčky HBM 400 kV vedení Řeporyje – Prosenice. Na Nové vedení budou použity stožáry typu „Dunaj“. Jedná se o jednodříkové příhradové konstrukce pro dva systémy s uspořádáním fází do trojúhelníku a se dvěma zemnícími lany s opt... více

Vedení TR Lišany - Tuchlovice

více

20. výročí založení společnosti

Je to jako včera, kdy společnost ELEKTROTRANS hrdě oslavila svou plnoletost a už slaví své druhé kulatiny. Oslava to byla nevídaná tak jak se pro takovou příležitost sluší a patří. Slavnostní atmosféru celé události nám zajistil nádherný prostor zámku Valeč. Večer nám ro... více