DÁLNICE PRO VAŠI ELEKTŘINU

VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Mezi hlavní činnosti patří výstavba, projekce a inženýring vedení VVN na hladinách 110, 220 a 400 kV. Nově se také společnost zaměřuje na napěťovou hladinu VN/NN, a to jak v oblasti projekce, tak i realizace.

Jako člen skupiny VINCI Energies, působící pod mezinárodní značkou Omexom, disponujeme velkým zázemím a možností získávat a sdílet informace a zkušenosti z celého světa z oblasti přenosu a distribuce elektrické energie.

 

 

Společnost je silným a stabilním partnerem pro své klienty. Za kvalitu a odborně provednou práci ručíme svými dlouholetými zkušenostmi a kvalifikovanými odborníky.

Kvalitní práce a bezpečnost našich zaměstnanců jsou pro nás na prvním místě!

 

Hlavními odběrateli našich služeb na území České republiky jsou společnosti ČEPS a.s., ČEZ, a.s., E.ON Česká republika, s.r.o. a Pražská energetika, a.s.

AKTUALITY

Oslava 21. výročí založení společnosti

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 se konala oslava 21. výročí založení společnosti: Welcome to Rio Party ELEKTROTRANS 2019. Slavnostní večer probíhal v latinsko-americkém stylu – proběhla degustace tropického ovoce, doutníků a nechyběly ani lahodné rumové koktejly a spoustu dobrého jí... více

Nová bezpečnostní kampaň Dávej bacha!

Pro naši společnost je bezpečnost zaměstnanců nejdůležitějším tématem. Letos jsme odstartovali speciální kampaň DÁVEJ BACHA!. Cílem je zaměřit se na vnímání rizika naší práce a uvědomovat a všímat si nebezpečných situací.   Stanovili jsme si nekompromisní vizi Nulov... více

Setkání členů Transmission club

více