AKTUALITY

Velikonoční workshop

28. březen 2018

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi jaro spojené s hravostí a tvořivostí. Dámská část společnosti toho využila a uspořádala Velikonoční workshop.

Kreativitě se meze nekladou a naše výtvory jsou toho důkazem.

Doufáme, že takovýchto akcí bude víc a vedení společnosti moc děkujeme za uskutečnění!

 

                                                                    IMG_20180328_141015_003[1]_1             

Pracovní veletrh na ČVUT

27. březen 2018

Společnost se účastnila dne 27.3.2018 pracovního veletrhu na ČVUT. Na akci byli zástupci všech společností skupiny VINCI Energies v České republice - ELEKTROTRANS a.s., VARS BRNO a.s., KASTT, spol. s.r.o. a TPI Česká republika s.r.o.

Společnost ELEKTROTRANS se této akce účastnila poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Považujeme mi za velmi úspěšnou a přínosnou.

 

                                                                    

Výročí Laná, a.s.

31. říjen 2017

Dne 5.října 2017 společnost Laná, a.s. oslavila 50. výročí svého založení. Při této příležitosti se naše tříčlenné družstvo, v sestavě – Andrášik Vladimír ml., Hošták Miroslav a Maňas Ondřej, zúčastnilo soutěže v montáži kotevního závěsu na fázový vodič. Náš tým ELEKTROTRANS obsadil celkově krásné 2. místo! Moc pánům montérům děkujeme za skvělou práci a reprezentaci společnosti ELEKTROTRANS.

 

Setkání VINCI Energies Europe HR – Safety – Communication

25. září 2017

Ve dnech 18. a 19. září proběhlo u Paříže setkání zástupců pro HR, BOZP a komunikaci všech solečností začleněných do VINCI Energies Europe. Hlavními body programu byla konference na téma Porozumění programu Dokonalá bezpečnost, Program HR pro rok 2018, Program ambasadorů pro sociální sítě a zejména podpora spolupráce mezi jednotlivými agendami v rozsahu celé skupiny VINCI Energies Europe. Setkání se zúčastnilo více než 60 manažerů, kteří zhodnotili „Meetings of VINCI Energies Europe HR – Safety – Communication“ jako velmi úspěšný a přínosný pro další společnou práci.

Prověrka BOZP a PO

31. srpen 2017

V červenci 2017 proběhla v rámci celé společnosti Prověrka BOZP a Preventivní kontroly PO. Cílem prověrky bylo posoudit stav zajištění BOZP a PO u společnosti , identifikovat hlavní nedostatky a navrhnout opatření. Výsledkem prověrky byly zjištěny pouze tři „lehké nedostatky“ v oblasti dokumentace BOZP. Nápravná opatření byla již v průběhu července zrealizována.

Olympijský běh od T-Mobilu

21. červen 2017

Dne 21. června se „Elektrotrans hvězdný běžecký tým“ zúčastnil další charitativní akce a to Olympijského běhu pod záštitou společnosti T-Mobile. Náš tým byl ve složení: Ondřej Krejza – 5km, Jiří Plachý – 5km, Šárka Romanová – 5km, Vít Sumerauer – 10km. Tento běh si všichni nejenom užili a přežili ve zdraví, ale svým startem i pomohli dobré věci. V rámci T-Mobile Olympijského běhu jde část startovného na podporu charitativní činnosti České olympijské nadace, která umožňuje sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. A s tou podporou dokáže nadace pomoci dalším mladým sportovcům k plnění jejich snů. Děkujeme našemu běžeckému týmu skvělou reprezentaci!

 

„Chodíme s asistencí“

1. červen 2017

Dne 1.6. 2017 se dámské osazenstvo společnosti ELEKTROTRANS a.s. zúčastnilo charitativní akce „Chodíme s asistencí“. Chodíme s Asistencí je akce s přesahem, kdy celý tým prochází trasu Prahou z Petřína na Vyšehrad, a která pomáhá přiblížit život lidí s postižením. Jednotlivé týmy plní cestou úkoly a účastníci se tak dostávají do situací, které se jim v běžném životě nestanou. Zjišťují, že i malé překážky mohou být pro lidi na vozíku těžko překonatelné. Cílem je zároveň získat prostředky na rozšíření osobní asistence. S radostí můžeme sdělit, že se akce velmi zdařila a náš tým obsadil krásné 6. místo z celkového počtu 21 týmů. Celou akci jsme si opravdu užily a už teď se těšíme na další ročník!

IMG-20170620-WA0000IMG-20170620-WA0001 oříznutá_1
 

 

Safety week 2017

25. květen 2017

V týdnu od 8.5. do 12.5.2017 proběhla již tradiční akce nazvaná Safety Week zaměřená na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci v rámci celé skupiny VINCI Energies. Tématem letošního ročníku 2017 bylo pokračování v dodržování pravidla „Dívej se – Varuj – Informuj“ s cílem zlepšit vnímání nebezpečných situací a hlášení skoronehod. Zaměřujeme se tak i mimo jiné na proaktivní přístup směřující k dosažení Safety Excellence / Dokonalá bezpečnost.“

 

safety_and_security - oříznutý

Narozeninový večírek

30. březen 2017

Dne 30.3.2017 se uskutečnil večírek k 19. výročí založení naší firmy, a to ve velkém stylu "The Great Gatsby Party". Narozeninová oslava byla opravdu povedená! O zábavu se mj. postaraly krásné  Burlesque tanečnice ze slavné Prague Burlesque Show s působivým vystoupením. Prostory divadla Le Royal daly večírku velkolepý interiér, hosté se tématicky oblékli, což dotvořilo celkovou atmosféru, takže jsme se prostředím a duchem mohli přenést do 20. let na opravdový večírek pořádaný Jayem Gatsbym...

 

165 oříznutá             

 

Zakázka v zahraničí

20. prosinec 2016

V rámci skupiny Vinci Energies podepsala naše firma v roce 2016 se společností OMEXOM ROUAN – SELT smlouvu na rekonstrukci vedení VVN ve Francii.  Zajišťovali jsme rekonstrukci na třech linkách: 90kV Chaingy-Tivernon (Orleans), 225 kV Etupes-Hirsingue Sieverentz a 400 kV Le Havre-Rougemontier. Práce probíhaly v období od července do listopadu 2016 a na stavbách se vystřídalo celkem 29 montérů. Další smlouva byla uzavřena se společností OMEXOM THIERS – SCIETHT, v rámci které našich 17 montérů zajišťovalo během srpna a září 2016 montáž ocelových konstrukcí stožárů na stavbě Rethel. Obě zakázky byly úspěšně dokončeny a předány investorům v požadovaných termínech. 

 

IMG_3981

 

1. místo v anketě Štiky českého byznysu

20. říjen 2016

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že společnost ELEKTROTRANS a.s. zaznamenala příjemný úspěch v podobě 1. místa za kraj Praha v rámci třináctého ročníku prestižní ankety Štiky českého byznysu.
Naši společnost reprezentoval Ing. Tomáš Stalmach a převzal certifikát na slavnostním ceremoniálu konaném v pražském sídle společnosti Microsoft.
Rádi bychom i touto cestou poděkovali všem našim zaměstnancům, obchodním partnerům i zákazníkům za dosavadní spolupráci. Toto ocenění je pro nás závazkem i motivací do další práce.

 

 

 

Safety Week

9. červen 2016

9.6.2016 proběhla již tradiční akce nazvaná Safety Week zaměřená na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci v rámci celé skupiny VINCI Energies. V letošním roce 2016 byl Safety Week zaměřen především na vnímání nebezpečných situací a hlášení skoronehod, které mohou včas zabránit úrazu. Našim závazkem se tak stává nejen aktivní přístup v otázkách BOZP, ale i přístup proaktivní, který je zaměřen na prevenci. 

Omexom slaví letos 15. výročí

14. duben 2016

Značka Omexom slaví 15 let svého působení na světovém trhu. I my jsme součástí této mezinárodní značky působící v sektoru Power & Grid, a tak jsme spolu s ostatními členy, oslavili tuto významnou událost. Naše poslání a předsevzetí do budoucna zní jednohlasně – dobré jméno, kvalitní služby a příprava na budoucnost!

Narozeninový večírek

7. duben 2016

Společnost ELEKTROTRANS a.s. oslavila 18. výročí svého založení. Toto krásné číslo, symbol plnoletosti, si přímo říkalo o nevšední oslavu mezi hvězdami, a proto jsme ji uskutečnili v muzeu Grévin. 18let tak s námi oslavili, nejen naši obchodní partneři, ale i skutečné hvězdy jako Tom Cruise, George Cloony, Angelina Jolie s Bradem Pittem, Miloš Forman a mnoho dalších….

Milan Fiala jmenován obchodním ředitelem

1. leden 2016

1.1.2016 byl do funkce obchodního ředitele jmenován dlouholetý a zkušený zaměstnanec společnosti ELEKTROTRANS a.s. Milan Fiala. Milan Fiala se v oboru energetiky pohybuje téměř 30 let, má bohatou zkušenost s vedením zakázek a byl přítomen u všech velkých úspěších naší společnosti.

Vánoční večírek trochu jinak

17. prosinec 2015

Tak jako každý rok, i letos, na konci roku 2015 společnost ELEKTROTRANS a.s. uspořádala vánoční večírek. Ten letošní byl ve znamení rychlosti, adrenalinu a vůně benzínu. Hosté měli možnost si vyzkoušet a následně zazávodit na motokárách v Kart Centru Radotín, kde nechybělo dobré jídlo, pití a hlavně dobrá nálada. Touto nevšední úspěšnou akcí společnost zakončila ještě úspěšnější rok 2015.

Bezděčín – Turnov

4. listopad 2015

30.6.2015  Společnost ELEKTROTRANS se účastnila zakázky „Bezděčín-Turnov, vd 110 kV – rek. V 1109, 1110“ v roli subdodavatele pro spol. SAG Elektrovod, a.s.. Na zakázce probíhala montáž a výstavba 32 stožárů včetně betonových základů. Předání stavby proběhlo k 30.6.2015.