AKTUALITY

Velikonoční workshop

28. březen 2018

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi jaro spojené s hravostí a tvořivostí. Dámská část společnosti toho využila a uspořádala Velikonoční workshop.

Kreativitě se meze nekladou a naše výtvory jsou toho důkazem.

Doufáme, že takovýchto akcí bude víc a vedení společnosti moc děkujeme za uskutečnění!

 

                                                                    IMG_20180328_141015_003[1]_1             

Pracovní veletrh na ČVUT

27. březen 2018

Společnost se účastnila dne 27.3.2018 pracovního veletrhu na ČVUT. Na akci byli zástupci všech společností skupiny VINCI Energies v České republice - ELEKTROTRANS a.s., VARS BRNO a.s., KASTT, spol. s.r.o. a TPI Česká republika s.r.o.

Společnost ELEKTROTRANS se této akce účastnila poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Považujeme ji za velmi úspěšnou a přínosnou.

 

                                                                    

jmenování nového technického ředitele

2. leden 2018

Od 1.1.2018 došlo k personální změně, kdy byl do pozice technického ředitele jmenován Ing. Zdeněk Mrkvička. Dosud působil Ing. Zdeněk Mrkvička jako vedoucí odboru Provoz společnosti ČEZ Obnovitelné zdroje a společnosti ČEZ Energetické služby. V ELEKTROTRANS a.s. bude zodpovědný za řízení celého úseku Výroby.

Výročí Laná, a.s.

31. říjen 2017

Dne 5.října 2017 společnost Laná, a.s. oslavila 50. výročí svého založení. Při této příležitosti se naše tříčlenné družstvo, v sestavě – Andrášik Vladimír ml., Hošták Miroslav a Maňas Ondřej, zúčastnilo soutěže v montáži kotevního závěsu na fázový vodič. Náš tým ELEKTROTRANS obsadil celkově krásné 2. místo! Moc pánům montérům děkujeme za skvělou práci a reprezentaci společnosti ELEKTROTRANS.

 

Setkání VINCI Energies Europe HR – Safety – Communication

25. září 2017

Ve dnech 18. a 19. září proběhlo u Paříže setkání zástupců pro HR, BOZP a komunikaci všech solečností začleněných do VINCI Energies Europe. Hlavními body programu byla konference na téma Porozumění programu Dokonalá bezpečnost, Program HR pro rok 2018, Program ambasadorů pro sociální sítě a zejména podpora spolupráce mezi jednotlivými agendami v rozsahu celé skupiny VINCI Energies Europe. Setkání se zúčastnilo více než 60 manažerů, kteří zhodnotili „Meetings of VINCI Energies Europe HR – Safety – Communication“ jako velmi úspěšný a přínosný pro další společnou práci.

Prověrka BOZP a PO

31. srpen 2017

V červenci 2017 proběhla v rámci celé společnosti Prověrka BOZP a Preventivní kontroly PO. Cílem prověrky bylo posoudit stav zajištění BOZP a PO u společnosti , identifikovat hlavní nedostatky a navrhnout opatření. Výsledkem prověrky byly zjištěny pouze tři „lehké nedostatky“ v oblasti dokumentace BOZP. Nápravná opatření byla již v průběhu července zrealizována.

Olympijský běh od T-Mobilu

21. červen 2017

Dne 21. června se „Elektrotrans hvězdný běžecký tým“ zúčastnil další charitativní akce a to Olympijského běhu pod záštitou společnosti T-Mobile. Náš tým byl ve složení: Ondřej Krejza – 5km, Jiří Plachý – 5km, Šárka Romanová – 5km, Vít Sumerauer – 10km. Tento běh si všichni nejenom užili a přežili ve zdraví, ale svým startem i pomohli dobré věci. V rámci T-Mobile Olympijského běhu jde část startovného na podporu charitativní činnosti České olympijské nadace, která umožňuje sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. A s tou podporou dokáže nadace pomoci dalším mladým sportovcům k plnění jejich snů. Děkujeme našemu běžeckému týmu skvělou reprezentaci!

 

„Chodíme s asistencí“

1. červen 2017

Dne 1.6. 2017 se dámské osazenstvo společnosti ELEKTROTRANS a.s. zúčastnilo charitativní akce „Chodíme s asistencí“. Chodíme s Asistencí je akce s přesahem, kdy celý tým prochází trasu Prahou z Petřína na Vyšehrad, a která pomáhá přiblížit život lidí s postižením. Jednotlivé týmy plní cestou úkoly a účastníci se tak dostávají do situací, které se jim v běžném životě nestanou. Zjišťují, že i malé překážky mohou být pro lidi na vozíku těžko překonatelné. Cílem je zároveň získat prostředky na rozšíření osobní asistence. S radostí můžeme sdělit, že se akce velmi zdařila a náš tým obsadil krásné 6. místo z celkového počtu 21 týmů. Celou akci jsme si opravdu užily a už teď se těšíme na další ročník!

IMG-20170620-WA0000IMG-20170620-WA0001 oříznutá_1
 

 

Safety week 2017

25. květen 2017

V týdnu od 8.5. do 12.5.2017 proběhla již tradiční akce nazvaná Safety Week zaměřená na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci v rámci celé skupiny VINCI Energies. Tématem letošního ročníku 2017 bylo pokračování v dodržování pravidla „Dívej se – Varuj – Informuj“ s cílem zlepšit vnímání nebezpečných situací a hlášení skoronehod. Zaměřujeme se tak i mimo jiné na proaktivní přístup směřující k dosažení Safety Excellence / Dokonalá bezpečnost.“

 

safety_and_security - oříznutý

Narozeninový večírek

30. březen 2017

Dne 30.3.2017 se uskutečnil večírek k 19. výročí založení naší firmy, a to ve velkém stylu "The Great Gatsby Party". Narozeninová oslava byla opravdu povedená! O zábavu se mj. postaraly krásné  Burlesque tanečnice ze slavné Prague Burlesque Show s působivým vystoupením. Prostory divadla Le Royal daly večírku velkolepý interiér, hosté se tématicky oblékli, což dotvořilo celkovou atmosféru, takže jsme se prostředím a duchem mohli přenést do 20. let na opravdový večírek pořádaný Jayem Gatsbym...

 

165 oříznutá             

 

Zakázka v zahraničí

20. prosinec 2016

V rámci skupiny Vinci Energies podepsala naše firma v roce 2016 se společností OMEXOM ROUAN – SELT smlouvu na rekonstrukci vedení VVN ve Francii.  Zajišťovali jsme rekonstrukci na třech linkách: 90kV Chaingy-Tivernon (Orleans), 225 kV Etupes-Hirsingue Sieverentz a 400 kV Le Havre-Rougemontier. Práce probíhaly v období od července do listopadu 2016 a na stavbách se vystřídalo celkem 29 montérů. Další smlouva byla uzavřena se společností OMEXOM THIERS – SCIETHT, v rámci které našich 17 montérů zajišťovalo během srpna a září 2016 montáž ocelových konstrukcí stožárů na stavbě Rethel. Obě zakázky byly úspěšně dokončeny a předány investorům v požadovaných termínech. 

 

IMG_3981

 

1. místo v anketě Štiky českého byznysu

20. říjen 2016

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že společnost ELEKTROTRANS a.s. zaznamenala příjemný úspěch v podobě 1. místa za kraj Praha v rámci třináctého ročníku prestižní ankety Štiky českého byznysu.
Naši společnost reprezentoval Ing. Tomáš Stalmach a převzal certifikát na slavnostním ceremoniálu konaném v pražském sídle společnosti Microsoft.
Rádi bychom i touto cestou poděkovali všem našim zaměstnancům, obchodním partnerům i zákazníkům za dosavadní spolupráci. Toto ocenění je pro nás závazkem i motivací do další práce.

 

 

 

Safety Week

9. červen 2016

9.6.2016 proběhla již tradiční akce nazvaná Safety Week zaměřená na bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci v rámci celé skupiny VINCI Energies. V letošním roce 2016 byl Safety Week zaměřen především na vnímání nebezpečných situací a hlášení skoronehod, které mohou včas zabránit úrazu. Našim závazkem se tak stává nejen aktivní přístup v otázkách BOZP, ale i přístup proaktivní, který je zaměřen na prevenci. 

Omexom slaví letos 15. výročí

14. duben 2016

Značka Omexom slaví 15 let svého působení na světovém trhu. I my jsme součástí této mezinárodní značky působící v sektoru Power & Grid, a tak jsme spolu s ostatními členy, oslavili tuto významnou událost. Naše poslání a předsevzetí do budoucna zní jednohlasně – dobré jméno, kvalitní služby a příprava na budoucnost!

Narozeninový večírek

7. duben 2016

Společnost ELEKTROTRANS a.s. oslavila 18. výročí svého založení. Toto krásné číslo, symbol plnoletosti, si přímo říkalo o nevšední oslavu mezi hvězdami, a proto jsme ji uskutečnili v muzeu Grévin. 18let tak s námi oslavili, nejen naši obchodní partneři, ale i skutečné hvězdy jako Tom Cruise, George Cloony, Angelina Jolie s Bradem Pittem, Miloš Forman a mnoho dalších….

Milan Fiala jmenován obchodním ředitelem

1. leden 2016

1.1.2016 byl do funkce obchodního ředitele jmenován dlouholetý a zkušený zaměstnanec společnosti ELEKTROTRANS a.s. Milan Fiala. Milan Fiala se v oboru energetiky pohybuje téměř 30 let, má bohatou zkušenost s vedením zakázek a byl přítomen u všech velkých úspěších naší společnosti.

Vánoční večírek trochu jinak

17. prosinec 2015

Tak jako každý rok, i letos, na konci roku 2015 společnost ELEKTROTRANS a.s. uspořádala vánoční večírek. Ten letošní byl ve znamení rychlosti, adrenalinu a vůně benzínu. Hosté měli možnost si vyzkoušet a následně zazávodit na motokárách v Kart Centru Radotín, kde nechybělo dobré jídlo, pití a hlavně dobrá nálada. Touto nevšední úspěšnou akcí společnost zakončila ještě úspěšnější rok 2015.

Bezděčín – Turnov

4. listopad 2015

30.6.2015  Společnost ELEKTROTRANS se účastnila zakázky „Bezděčín-Turnov, vd 110 kV – rek. V 1109, 1110“ v roli subdodavatele pro spol. SAG Elektrovod, a.s.. Na zakázce probíhala montáž a výstavba 32 stožárů včetně betonových základů. Předání stavby proběhlo k 30.6.2015.